Przeglądasz nagroland.pl!
Wiodącą tematyką portalu są konkursy dla dzieci
o których informujemy codziennie.
Znajdziesz tu także aktualne konkursy znanych marek, które z pewnością Cię zainteresują!
Nagroland.pl to konkursy internetowe
i coś jeszcze … W serwisie dowiesz się również jak zdobyć darmowe próbki produktów dla dzieci oraz gdzie prowadzone są aktualne akcje testowania dla mam.
Zapewne zaciekawią Cię także promocje produktów dla dzieci, które warto śledzić by kupować taniej.
Nagroland.pl to Twój szczęśliwy informator!

W konkursie "Zostań pomocnikiem św. Mikołaja" do zdobycia atrakcyjne zabawki dla dzieci. Weź udział, ułóż wydzierankę i wygraj!

 

Nagrody w konkursie:  3 x zabawka Simba do wyboru, w ramach konkursu organizator przekaże także prezenty - zabawki pięciu domom dziecka

 

 

 

Zadanie konkursowe

Należy ułożyć 10 elementów wydzieranki na konkursowej stronie internetowej. Należy wysłać pracę za pomocą specjalnego formularza.   Więcej na stronie konkursu >> Konkurs "Zostań pomocnikiem św. Mikołaja"

 

Czas trwania

do 15.12.2013 r.

 

 

 

Komentarze   

0 #2 Basia 2013-12-03 16:51
nawet mogą być :-* te konkursy
Cytować
0 #1 natali 2013-11-17 15:10
nie mogę otworzyć aplikacji :(
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
OdświeżSieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej