Przeglądasz nagroland.pl!
Wiodącą tematyką portalu są konkursy dla dzieci
o których informujemy codziennie.
Znajdziesz tu także aktualne konkursy znanych marek, które z pewnością Cię zainteresują!
Nagroland.pl to konkursy internetowe
i coś jeszcze … W serwisie dowiesz się również jak zdobyć darmowe próbki produktów dla dzieci oraz gdzie prowadzone są aktualne akcje testowania dla mam.
Zapewne zaciekawią Cię także promocje produktów dla dzieci, które warto śledzić by kupować taniej.
Nagroland.pl to Twój szczęśliwy informator!

W każdym domu znajdują się smakosze DANIO - ci mniejsi i więksi. Mały Głód ma zatem wielu fanów, którzy z pewnością nie odmówią mu pomocy i podsuną pomysł ... jak zdobyć serce Głodzinki!  Zaangażujcie się całą rodziną w poszukiwania najlepszego sposobu, weźcie udział w konkursie i  wygrajcie super nagrody!

 

NAGRODY

I Nagroda główna – realizacja pomysłu oraz iPad mini

50 pendriv-ów z logiem Małego Głoda

 

 

 

ZADANIE KONKURSOWE

Należy uruchomić wyobraźnię (najlepiej całej rodziny - włącznie z wyjątkową kreatywnością dzieci) i napisać w odpowiedniej rubryce na >>STRONIE KONKURSOWEJ ... najlepszy sposób na poderwanie Głodzinki ( kwiaty, wierszyk, bitety do kina?) po czym dodać pomysł.  Konkurs dla osób pełnoletnich.

Więcej w >>REGULAMINIE KONKURSU.

 

 

CZAS TRWANIA:

do 30.04.2013 r.

 

 

 

Komentarze   

0 #2 staś 2013-08-17 19:45
serek danio jest min przsamkiem śniadaniowym JCP2ZY6T3X
Cytować
+2 #1 Janusz 2013-05-02 16:57
CZY W TYM KONKURSIE OBOWIĄZUJE JAKIŚ REGULAMIN SKORO DWA DNI PO ZAKOŃCZENIU NADAL PRZYJMUJE SIĘ ZGŁOSZENIA I TRWA GŁOSOWANIE. PONADTO PRZYJMUJE SIĘ GŁOSOWANIA OSZUSTÓW KTÓRZY POTRAFIĄ OMINĄĆ ZABEZPIECZENIA I NABIĆ DO TYSIĄCA GŁOSÓW DZIENNIE.
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Nowe konkursy i promocje - info
Chmura tagów


Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej