Przeglądasz nagroland.pl!
Wiodącą tematyką portalu są konkursy dla dzieci
o których informujemy codziennie.
Znajdziesz tu także aktualne konkursy znanych marek, które z pewnością Cię zainteresują!
Nagroland.pl to konkursy internetowe
i coś jeszcze … W serwisie dowiesz się również jak zdobyć darmowe próbki produktów dla dzieci oraz gdzie prowadzone są aktualne akcje testowania dla mam.
Zapewne zaciekawią Cię także promocje produktów dla dzieci, które warto śledzić by kupować taniej.
Nagroland.pl to Twój szczęśliwy informator!

W konkursie MiniGrześków „Tablety dla poety” do zdobycia atrakcyjne nagrody! Weź udział, skomponuj krótką rymowankę i wygraj! 

 

Nagrody w konkursie: 10 x tablet Samsung Galaxy, hip-hopowe rymy na składance Grześków

 

 

 

 

 Zobacz najnowszą edycję !

 

Zadanie konkursowe

Należy zakupić promocyjne opakowanie Grześków w sklepie Biedronka (z brelokiem) i zachować paragon, następnie skomponować krótką rymowankę ze słowem Grześki i wysłać ją smsem w treści wpisując MINIGRZESKI, (nr.: 71480) Więcej na stronie konkursu >> Konkurs MiniGrześki „Tablety dla poety”

 

Czas trwania

do 23.09.2013 r.

 

Termin ogłoszenia wyników

do 05.10.2013 r.


 

 

Komentarze   

0 #1 sława 2013-09-20 23:31
W mojej okolicy (Ostrów Wlko, Grabów) Nie spotkałam produktu konkursowego w żadnym sklepie. Mam hasła, których nie moge wysłać. Czy takie kartoniki kupię w Kaliszu?
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Nowe konkursy i promocje - info
Chmura tagów


Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej