Przeglądasz nagroland.pl!
Wiodącą tematyką portalu są konkursy dla dzieci
o których informujemy codziennie.
Znajdziesz tu także aktualne konkursy znanych marek, które z pewnością Cię zainteresują!
Nagroland.pl to konkursy internetowe
i coś jeszcze … W serwisie dowiesz się również jak zdobyć darmowe próbki produktów dla dzieci oraz gdzie prowadzone są aktualne akcje testowania dla mam.
Zapewne zaciekawią Cię także promocje produktów dla dzieci, które warto śledzić by kupować taniej.
Nagroland.pl to Twój szczęśliwy informator!

 

 

DZIECIĘCE KLIMATY oraz dziecinatury.pl zapraszają do udziału we wspólnie zorganizowanym konkursie! Zasady są proste, a nagroda wyjątkowa!

 

Nagrody w konkursie: 1 x Koszulka balonik Duns Sweden z bawełny organicznej

 

 

 

 

 

Zadanie konkursowe

Należy polubić fan page'e organizatorów na FB. Zostawić komentarz potwierdzający chęć wzięcia udziału w konkursie oraz udostępnić  publicznie grafikę konkursową.

Więcej na stronie konkursu >> Wygraj śliczną koszulkę - balonik!

 

 

Czas trwania

do 10.06.2013 r.

 

 

 

Komentarze   

0 #1 ela 2013-06-06 12:51
Ten konkurs jest nielegalny. Regulamin Facebooka zabrania używania funkcji serwisu do przeprowadzania konkursów - chodzi tu konkretnie o udostępnianie. Zgłoszę to adminowi i zamkną ich stronę... właściciele facebookowych stron są bardzo mało kompetentni i nie wykazują żadnej kreatywności - rzucają jakiś ochłap na żer i chcą kupić reklamę.
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Nowe konkursy i promocje - info
Chmura tagów


Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej