Przeglądasz nagroland.pl!
Wiodącą tematyką portalu są konkursy dla dzieci
o których informujemy codziennie.
Znajdziesz tu także aktualne konkursy znanych marek, które z pewnością Cię zainteresują!
Nagroland.pl to konkursy internetowe
i coś jeszcze … W serwisie dowiesz się również jak zdobyć darmowe próbki produktów dla dzieci oraz gdzie prowadzone są aktualne akcje testowania dla mam.
Zapewne zaciekawią Cię także promocje produktów dla dzieci, które warto śledzić by kupować taniej.
Nagroland.pl to Twój szczęśliwy informator!

 

Czy przytulanie ma znaczenie? Odpowiedź nasuwa się sama! :) Weź udział w konkursie "Przytulanie na okrągło" i odpowiedz na pytanie konkursowe - do zdobycia atrakcyjne nagrody!

 

NAGRODY

co tydzień zestaw JELP z uroczą przytulanką 

 

 

 

 

ZADANIE KONKURSOWE 

Zadanie konkursowe polega na odpowiedzeniu na pytanie: Czy tulenie ma znaczenie? Jaki jest Twój niezapomniany moment związany z przytulaniem? 

 

 

CZAS TRWANIA:

do 20.05.2013 r.

 

 

Nowe konkursy i promocje - info
Chmura tagów


Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej