Przeglądasz nagroland.pl!
Wiodącą tematyką portalu są konkursy dla dzieci
o których informujemy codziennie.
Znajdziesz tu także aktualne konkursy znanych marek, które z pewnością Cię zainteresują!
Nagroland.pl to konkursy internetowe
i coś jeszcze … W serwisie dowiesz się również jak zdobyć darmowe próbki produktów dla dzieci oraz gdzie prowadzone są aktualne akcje testowania dla mam.
Zapewne zaciekawią Cię także promocje produktów dla dzieci, które warto śledzić by kupować taniej.
Nagroland.pl to Twój szczęśliwy informator!

 

KONKURS: Wymyśl imię dla psa, bohatrera kolejnej książki z serii Kto mnie przytuli i wygraj egzemplarz książki!

 

NAGRODY

Pies- bohater książki otrzyma imię zaproponowane przez Laureata. Osoba, której propozycja okaże się najciekawsza otrzyma także egzemplarz książki wraz z dedykacją od Autorki!

 

 

 

 

ZADANIE KONKURSOWE

Aby wziąć udział w konkursie należy polubić Wydawnictwo Wilga na facebook'u oraz zaproponować imię dla psa - bohatera kolejnej książki z serii Kto mnie przytuli.


 

CZAS TRWANIA:

 do 15.01.2013

 


ŹRÓDŁO:

http://www.facebook.com/WydawnictwoWilga

 

 

 

 

 

 

 Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej