Przeglądasz nagroland.pl!
Wiodącą tematyką portalu są konkursy dla dzieci
o których informujemy codziennie.
Znajdziesz tu także aktualne konkursy znanych marek, które z pewnością Cię zainteresują!
Nagroland.pl to konkursy internetowe
i coś jeszcze … W serwisie dowiesz się również jak zdobyć darmowe próbki produktów dla dzieci oraz gdzie prowadzone są aktualne akcje testowania dla mam.
Zapewne zaciekawią Cię także promocje produktów dla dzieci, które warto śledzić by kupować taniej.
Nagroland.pl to Twój szczęśliwy informator!

 

 

Weź udział w mini-konkursie walentynkowym, odpowiedz na pytanie i wygraj mięciutką apaszkę La Millou dla swojego dziecka!

 

Nagrody w konkursie: 1 x apaszka La Millou

 

 

 

 

 

Zadanie konkursowe: konkurs organizowany na fanpage'u nagroland.pl, należy w komentarzu pod grafiką konkursową odpowiedzieć na pytanie: „Co zrobię dla swojego dziecka (dzieci) w Walentynki?” . >> Więcej na stronie konkursu >> Wygraj apaszkę La Millou

 

Czas trwania: do 13.02.2014 r.

Termin ogłoszenia wyników: 14.02.2014 r.

 

 

 

Komentarze   

0 #1 Agata 2014-02-11 14:50
:lol: walentynki spedzamy rodzinnie we czworkę..:) najpierw przygotujemy wspólnie z 3 latkiem smaczne jedzonko, potem beda gry wspólne.. tata mama 3 latek i roczniak np.. piłko kręć sie.. a na koniec razem z tata teatrzyk kukiełkowy.. a po kapieli maluchów w czasie snu wspólny czas z mężem:) :lol:
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
OdświeżSieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej