Przeglądasz nagroland.pl!
Wiodącą tematyką portalu są konkursy dla dzieci
o których informujemy codziennie.
Znajdziesz tu także aktualne konkursy znanych marek, które z pewnością Cię zainteresują!
Nagroland.pl to konkursy internetowe
i coś jeszcze … W serwisie dowiesz się również jak zdobyć darmowe próbki produktów dla dzieci oraz gdzie prowadzone są aktualne akcje testowania dla mam.
Zapewne zaciekawią Cię także promocje produktów dla dzieci, które warto śledzić by kupować taniej.
Nagroland.pl to Twój szczęśliwy informator!

Weź udział w konkursie i wygraj zestaw bardzo przydatnych w każdej rodzinie preparatów. Zasady są bardzo proste. 

 

Nagrody w konkursie: 8 x zestaw Osmozacare (każdy zawiera krem, musującą piankę, chusteczki, żel).

 

 

Zadanie konkursowe

Należy w komentarzu na stronie konkursowej odpowiedzieć z uzasadnieniem na pytanie: "Czy wolno oblizywać smoczek dziecka ?". 

>> Więcej na stronie konkursu >> Do wygrania 8 zestawów produktów antybakteryjnych Osmozacare!

 

Czas trwania

do 20.12.2013 r. 

 

 

 

 

Komentarze   

0 #2 Małgorzata 2013-12-20 20:31
Oczywiści, że nie można oblizywać smoczka dziecka. Przecież ono, a jego mama to zupełnie dwie inne osoby. W taki sposób możemy bardzo łatwo zarazić nasze dziecko chorobą, której objawów my nawet nie zauważamy, ale niestety nasze maluszki są mniej odporne na wszelkie wirusy i bakterie. Naprawdę nie warto krzywdzić tak swojego największego skarbu.
Cytować
-1 #1 Olga 2013-12-19 20:51
Odnosząc się do pytania konkursowego-"C zy wolno oblizywać smoczek dziecka?", zadam wszystkim pytanie- "Czy wolno całej rodzinie używać wspólnej szczoteczki do zębów?" :-x Odpowiedź nasuwa się sama, nie ma czego więcej dodawać...
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
OdświeżSieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej