Przeglądasz nagroland.pl!
Wiodącą tematyką portalu są konkursy dla dzieci
o których informujemy codziennie.
Znajdziesz tu także aktualne konkursy znanych marek, które z pewnością Cię zainteresują!
Nagroland.pl to konkursy internetowe
i coś jeszcze … W serwisie dowiesz się również jak zdobyć darmowe próbki produktów dla dzieci oraz gdzie prowadzone są aktualne akcje testowania dla mam.
Zapewne zaciekawią Cię także promocje produktów dla dzieci, które warto śledzić by kupować taniej.
Nagroland.pl to Twój szczęśliwy informator!

 

Napisz jak dbasz o zdrowie twojego smyka i wygraj książkę! : - )

 

NAGRODY

Książka pt: „Moje dziecko zawsze zdrowe”

 

 

 

 

 

 

 

 

ZADANIE KONKURSOWE

Zadaniem konkursowym jest wypowiedzenie się w komentarzu na stronie konkursowej na poniższy temat:

Jak dbasz o zdrowie swojego dziecka?

 

 

CZAS TRWANIA

do 14.04.2013 r.

 

 

OGŁOSZENIE WYNIKÓW

15.04.2013 r.

 

 

 

Komentarze   

0 #1 Dagmara 2013-04-16 10:20
Z naszym synkiem o zdrowie dbamy od dziecka. Począwszy od szczepień po higienę i sposób odżywiania. Dziecko uczyliśmy częstego mycia rączek, przed każdym posiłkiem, po każdym spacerze. Pilnujemy również,aby nasz smyk nie zaniedbywał swojej jamy ustnej. Już z chwilą pojawienia się pierwszych ząbków myjemy je, uczęszczamy do stomatologa,a na chwilę obecną Oliwier sam chętnie myje często ząbki i z chęcią chodzi na wizytę kontrolne do Pani doktor. Jadłospis w naszym domu jest bogaty w zdrową żywność tj. warzywa, chude mięsa i szyneczki oraz warzywa. Nie ukrywam,że maluch nie był przekonany do warzyw,ale z czasem sam się do nich przekonał. Staraliśmy się,aby posiłki nie były monotonne,wyglą dały zachęcająco. Największą frajdę synusiowi sprawia możliwość samodzielnego wyrwania marchewki z ziemi, urwania groszku z krzaczka czy listka sałaty. Takimi o to sposobami nasz maluch rośnie duży,silny i zdrowy. Do tych wszystkich elementów dołączamy częste spacery w gronie rodzinnym ze wspólną zabawą.
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Nowe konkursy i promocje - info
Chmura tagów


Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej