Przeglądasz nagroland.pl!
Wiodącą tematyką portalu są konkursy dla dzieci
o których informujemy codziennie.
Znajdziesz tu także aktualne konkursy znanych marek, które z pewnością Cię zainteresują!
Nagroland.pl to konkursy internetowe
i coś jeszcze … W serwisie dowiesz się również jak zdobyć darmowe próbki produktów dla dzieci oraz gdzie prowadzone są aktualne akcje testowania dla mam.
Zapewne zaciekawią Cię także promocje produktów dla dzieci, które warto śledzić by kupować taniej.
Nagroland.pl to Twój szczęśliwy informator!

 

 

 

Konkurs VisitDenmark i LEGOLAND® Billund Resort. Do zdobycia super zestaw klocków - odpowiedz na pytanie konkursowe i wygraj!

 

Nagrody w konkursie: zestaw klocków LEGO® Star Wars - Millennium Falcon.

 

 

 

 

Zadanie konkursowe

Należy odpowiedzieć na pytanie konkursowe, które brzmi: Co oznacza słowo LEGO? Odpowiedź należy wpisywać w odpowiednią rubrykę.

Więcej na stronie konkursu >> Wygraj klocki LEGO® Star Wars!

 

Czas trwania

do 30.09.2013 r.

 

 

 

 

 

Komentarze   

0 #1 Wojtek 2013-08-24 10:52
„LEGO”. Nazwa ta pochodzi od słów "LEg GOdt", co oznacza "baw się dobrze". Po łacinie Lego jest odpowiednikiem słów „uczę się”, „łączę razem” lub „wiążę”.
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
OdświeżSieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej