Przeglądasz nagroland.pl!
Wiodącą tematyką portalu są konkursy dla dzieci
o których informujemy codziennie.
Znajdziesz tu także aktualne konkursy znanych marek, które z pewnością Cię zainteresują!
Nagroland.pl to konkursy internetowe
i coś jeszcze … W serwisie dowiesz się również jak zdobyć darmowe próbki produktów dla dzieci oraz gdzie prowadzone są aktualne akcje testowania dla mam.
Zapewne zaciekawią Cię także promocje produktów dla dzieci, które warto śledzić by kupować taniej.
Nagroland.pl to Twój szczęśliwy informator!

 

 

Konkurs fotograficzny na portalu kosmeland.pl w którym do zdobycia zestawy kosmetyków dla dzieci znanej marki. Pokaż wakacyjny uśmiech Twojego malucha i wygraj!

 

Nagrody w konkursie: 3 x zestaw kosmetyków dla dzieci Skarb Matki

 

 

 

 

 

Zadanie konkursowe

Należy przesłać zdjęcie, którego tematyka to "Wakacyjny uśmiech dziecka" oraz zwiększyć aktywność w portalu pisząc co najmniej 1 komentarz pod dowolnym artykułem.   Więcej na stronie konkursu >> Wygraj zestaw kosmetyków Skarb Matki!

 

Czas trwania

do 06.08.2013 r.

 

Termin ogłoszenia wyników

do 12.08.2013 r

 

 

Komentarze   

0 #1 patrycja 2013-07-31 16:58
Naprawde super zestaw. Polecam
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Nowe konkursy i promocje - info
Chmura tagów


Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej