Przeglądasz nagroland.pl!
Wiodącą tematyką portalu są konkursy dla dzieci
o których informujemy codziennie.
Znajdziesz tu także aktualne konkursy znanych marek, które z pewnością Cię zainteresują!
Nagroland.pl to konkursy internetowe
i coś jeszcze … W serwisie dowiesz się również jak zdobyć darmowe próbki produktów dla dzieci oraz gdzie prowadzone są aktualne akcje testowania dla mam.
Zapewne zaciekawią Cię także promocje produktów dla dzieci, które warto śledzić by kupować taniej.
Nagroland.pl to Twój szczęśliwy informator!

 

Weź udział w konkursie fotograficznym, zgłoś zdjęcie swojego malucha i zdobądź jedną z ciekawych nagród!

 

Nagrody w konkursie: 1 x Lampka nocna Brother Max Miś, 1 x Garnuszek na przysmaki Brother Max, 1 x Kubek niekapek 4 w 1 Brother Max , 1 x termometr cyfrowy

 

 

 

Zadanie konkursowe: należy zgłosić zdjęcie zgodne z tematyką konkursu "Twoja pociecha i jej ulubiony posiłek" Więcej na stronie konkursu >> Foto konkurs dla dzieci - ciekawe nagrody!

 

Czas trwania: do 14.04.2014 r. (zgłoszenia)

 

 
 
 

 
 

 

Komentarze   

0 #1 smosia 2014-03-25 18:16
hej :lol: ja juz zglosilam swoja pocieche:) teraz szykuje sie do konkursu prawdziwe mistrzostwo :) mam andzieje, ze cos zgarne:)
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
OdświeżSieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej