Przeglądasz nagroland.pl!
Wiodącą tematyką portalu są konkursy dla dzieci
o których informujemy codziennie.
Znajdziesz tu także aktualne konkursy znanych marek, które z pewnością Cię zainteresują!
Nagroland.pl to konkursy internetowe
i coś jeszcze … W serwisie dowiesz się również jak zdobyć darmowe próbki produktów dla dzieci oraz gdzie prowadzone są aktualne akcje testowania dla mam.
Zapewne zaciekawią Cię także promocje produktów dla dzieci, które warto śledzić by kupować taniej.
Nagroland.pl to Twój szczęśliwy informator!

 

Pierwszy konkurs organizowany przez nasz fanpage! Do wygrania książeczki dla chłopczyka i dziewczynki zawierające 1000 naklejek! Nie zwlekaj i zgłoś się.

 

Nagrody w konkursie: 2 x książeczka "1000 naklejek ..." (jedna dla dziewczynki, druga dla chłopca) 

 

 

Zadanie konkursowe: należy w komentarzu na stronie konkursowej odpowiedzieć na pytanie: „Dlaczego dzieci lubią naklejki?" oraz napisać którą książeczkę chce się wygrać (dla chłopca czy dziewczynki)

Można także polubić profil >> FB nagroland.pl  oraz udostępnić baner konkursowy (nieobowiązkowe). >> Więcej na stronie konkursu >> Wygraj 1000 naklejek!

 

Czas trwania: do 01.02.2014 r.

Termin ogłoszenia wyników: 03.02.2014 r.

 

 

 

Komentarze   

0 #4 kasia 2014-01-31 00:40
zestaw dla dziewczynki
Uważam, że dzieci lubią naklejki, bo jest to dla nich coś ciekawego. Samo odklejenie i przyklejenie nalepki daje im mnóstwo frajdy. Dzieciaki uwielbiają tworzyć nowe kompozycje, swoje własne, których nie spotkają u kolegi czy koleżanki. Moja wnuczka uwielbia dekorować swoją szafkę. Uważa, że dzięki naklejkom staje się ona "kololowa i śmiesna".
Cytować
0 #3 Katarzyna 2014-01-30 22:56
zestaw dla chłopca

Dzieci kochają naklejki ponieważ ciekawią je różnorodnością kształtów i kolorów,a najwiekszą frajdę mają z mozliwości dekorowania nimi mebli :)Mój synek uwielbia samochody:)
Cytować
0 #2 Agnieszka 2014-01-29 21:23
Zestaw dla chłopca
Cytować
0 #1 Agnieszka 2014-01-29 16:16
Proszę o zestaw dla chłopczyka..

Moim zdaniem dzieci przywiązują wielka wagę do kolorów i do motywów i rożnych rysunków. Dzieci choć jeszcze wszystkiego nie rozumieją to i tak przyciąga to ich uwagę jeszcze wiedząc ze można je wszędzie nakleić sprawia im to wielką frajdę maja wielką zabawę i kształtują swoja wyobraźnie. Poznają różne zwierzątka i różne słowa..
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Nowe konkursy i promocje - info
Chmura tagów


Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej