Przeglądasz nagroland.pl!
Wiodącą tematyką portalu są konkursy dla dzieci
o których informujemy codziennie.
Znajdziesz tu także aktualne konkursy znanych marek, które z pewnością Cię zainteresują!
Nagroland.pl to konkursy internetowe
i coś jeszcze … W serwisie dowiesz się również jak zdobyć darmowe próbki produktów dla dzieci oraz gdzie prowadzone są aktualne akcje testowania dla mam.
Zapewne zaciekawią Cię także promocje produktów dla dzieci, które warto śledzić by kupować taniej.
Nagroland.pl to Twój szczęśliwy informator!

 

 

 

 

Redakcja portalu kosmeland.pl szuka Mam chętnych do przetestowania jednej z nowości marki Skarb Matki. Jeżeli chciałabyś przetestować Emulinkę i napisać o niej opinię zgłoś się w komentarzu!

 

 

 

 

 

ZASADY TESTOWANIANIA

Należy zgłosić się do testowania dodając komentarz na stronie akcji. Powinien on być dokończeniem zdania: "Chcę przetestować Emulinkę, bo ..."

Należy także podać swój adres e-mail oraz adres bloga (jeżeli prowadzisz).

 

 

TESTOWANE PRODUKTY

6 x Emulinka - emulsja olejowa do kąpieli dla niemowląt i dzieci

 

 

CZAS TRWANIA

do 27.07.2013 r.  (zgłoszenia)

 

 

LINK

>> Przetestuj EMULINKĘ marki Skarb Matki

 

 

 Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej