sklepy-konkursy-gora-750200
Przeglądasz nagroland.pl!
Wiodącą tematyką portalu są konkursy dla dzieci
o których informujemy codziennie.
Znajdziesz tu także aktualne konkursy znanych marek, które z pewnością Cię zainteresują!
Nagroland.pl to konkursy internetowe
i coś jeszcze … W serwisie dowiesz się również jak zdobyć darmowe próbki produktów dla dzieci oraz gdzie prowadzone są aktualne akcje testowania dla mam.
Zapewne zaciekawią Cię także promocje produktów dla dzieci, które warto śledzić by kupować taniej.
Nagroland.pl to Twój szczęśliwy informator!

 

 

Chcesz przekonać się o jakości środków do prania dla dzieci Concertino Baby? Napisz komantarz pod artykułem w portalu kosmeland.pl, a możesz zostać jedną z sześciu osób, które otrzymają zestaw składający się z dwóch saszetek proszku oraz jednego produktu pełnowartościowego! 

 

 

 

 

ZASADY OTRZYMYWANIA PRÓBEK

Należy pod artykułem na portalu kosmeland.pl  dodać komentarz, będący dokończeniem zdania: "Chcę wypróbować środki do prania Concertino Baby, ponieważ ... "

Rozdanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników portalu kosmeland.pl

 

 

CZAS ROZDANIA

do 16.03.2013 r. do 23.59 (pisanie komentarzy)

 

 

STRONA PORTALU:

kosmeland.pl

LINK do artykułu!

 

 Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej