Przeglądasz nagroland.pl!
Wiodącą tematyką portalu są konkursy dla dzieci
o których informujemy codziennie.
Znajdziesz tu także aktualne konkursy znanych marek, które z pewnością Cię zainteresują!
Nagroland.pl to konkursy internetowe
i coś jeszcze … W serwisie dowiesz się również jak zdobyć darmowe próbki produktów dla dzieci oraz gdzie prowadzone są aktualne akcje testowania dla mam.
Zapewne zaciekawią Cię także promocje produktów dla dzieci, które warto śledzić by kupować taniej.
Nagroland.pl to Twój szczęśliwy informator!

 

 

 

Jak zdobyć darmowe próbki? Zapoznaj się z artykułem dotyczącym darmowych próbek na kosmeland.pl i napisz dlaczego lubisz je otrzymywać. Do zgarnięcia 4 zestawy bezpłatnych testerów! 

 

 

 

 

 

ZASADY OTRZYMYWANIA PRÓBEK

Należy pod artykułem na portalu kosmeland.pl  dodać komentarz, będący dokończeniem zdania: „Lubię otrzymywać darmowe próbki bo ... "

Rozdanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników portalu kosmeland.pl

 

 

CZAS ROZDANIA

do 01.03.2013 r. do 23.59 (pisanie komentarzy)

 

 

STRONA PORTALU:

kosmeland.pl

 Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej