Przeglądasz nagroland.pl!
Wiodącą tematyką portalu są konkursy dla dzieci
o których informujemy codziennie.
Znajdziesz tu także aktualne konkursy znanych marek, które z pewnością Cię zainteresują!
Nagroland.pl to konkursy internetowe
i coś jeszcze … W serwisie dowiesz się również jak zdobyć darmowe próbki produktów dla dzieci oraz gdzie prowadzone są aktualne akcje testowania dla mam.
Zapewne zaciekawią Cię także promocje produktów dla dzieci, które warto śledzić by kupować taniej.
Nagroland.pl to Twój szczęśliwy informator!

 

WYJĄTKOWY KONKURS DLA DZIECI: Zgłoś zdjęcie swojego dziecka do konkursu i zobacz jego buzię na opakowaniu Limitowanej Edycji Kinder Czekolady! 

NAGRODY

Nagroda główna: umieszczenie wizerunku dziecka na opakowaniu limitowanej serii Kinder Czekolady

Nagroda II stopnia: zestaw gier

Nagroda gwarantowana: 25 % zniżki w sklepach SMYK *, dla wszystkich uczestników, którzy otrzymają conajmniej 15 głosów

* na zakup ubrań u obuwia

 

 

 

ZADANIE KONKURSOWE

Należy zarejestrować się, wypełniając formularz. Następnie przesłać zdjęcie swojego dziecka. Należy zdobyć jak najwięcej głosów na zdjęcie. Każdy głos musi być potwierdzony kodem nadrukowanym wewnątrz promocyjnego opakowania Kinder Czekolady. Więcej o zasadach konkursu ...

 


CZAS TRWANIA:

12 tygodni

od 14.01 -  3.06.2013 r. (przy czym dzień 7 kwietnia 2013 r. jest ostatnim dniem dokonywania zgłoszeń tj. nadsyłania zdjęć)

 

 

ŹRÓDŁO:

http://www.kinderczekolada.pl/

 

 

 

 Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej