Przeglądasz nagroland.pl!
Wiodącą tematyką portalu są konkursy dla dzieci
o których informujemy codziennie.
Znajdziesz tu także aktualne konkursy znanych marek, które z pewnością Cię zainteresują!
Nagroland.pl to konkursy internetowe
i coś jeszcze … W serwisie dowiesz się również jak zdobyć darmowe próbki produktów dla dzieci oraz gdzie prowadzone są aktualne akcje testowania dla mam.
Zapewne zaciekawią Cię także promocje produktów dla dzieci, które warto śledzić by kupować taniej.
Nagroland.pl to Twój szczęśliwy informator!

 

Weź udział w konkursie "Droga mleczna", opisz swoje przeżycia związane z karmieniem dziecka i wygraj wspaniałą nagrodę!

 

Nagrody w konkursie: 1 x ekspres  do przygotowywania mleka w proszku Bib’expresso® 3w1 Beaba, 1 x Butelka Biboz 210 ml,  1 x Pojemniki na mleko w proszku

 


 

 

Zadanie konkursowe: należy  w komentarzu na stronie konkursowej opisać swoje doświadczenia, przeżycia, wspomnienia lub marzenia związane z karmieniem dziecka – czy to piersią czy butelką.  Więcej na stronie konkursu >> Do wygrania ekspres do przygotowywania mleka dla dzieci!

 

Czas trwania: do 08.04.2014 r.

Wyniki: do 16.04.2014 r.

 

 
 
 
 

 

Komentarze   

0 #1 Wiolcia 2014-03-26 23:02
Opis jest zbędny chcę go mieć, ten ekspres mógłby startować w konkursie pomysłowości, na jego widok wyobraźnia zaczyna działać marzeniem staje się ekspres dla niemowlaków.Jak że niesamowite musi być przeżycie pierwszych latek z dzieckiem w tak komfortowych warunkach, aż budzi się natchnienie by choć trochę ulepszyć organizację posiłków dla swojej pociechy. Wygoda, funkcjonalność oraz innowacja przydadzą się podczas wymarzonego karmienia którym bez wątpienia jest świadomość że apetyt dziecku dopisuje chętnie zjada przygotowany specjalnie dla niego posiłek, który podany we właściwym czasie we właściwy sposób zachowując dobre maniery delikatnie wręcz celebrując lecz nie przesadzając z perfekcjonizmem podczas karmienia po prostu smakuje, dostarcza wszystkich potrzebnych składników organizmowi do właściwego rozwoju i pozwala na zachowanie sił podczas zabaw a także pozwala spokojnie zasnąć i daje odpocząć dziecku by następnego dnia mogło znów poznawać otaczający go świat.
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Nowe konkursy i promocje - info
Chmura tagów


Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej