Przeglądasz nagroland.pl!
Wiodącą tematyką portalu są konkursy dla dzieci
o których informujemy codziennie.
Znajdziesz tu także aktualne konkursy znanych marek, które z pewnością Cię zainteresują!
Nagroland.pl to konkursy internetowe
i coś jeszcze … W serwisie dowiesz się również jak zdobyć darmowe próbki produktów dla dzieci oraz gdzie prowadzone są aktualne akcje testowania dla mam.
Zapewne zaciekawią Cię także promocje produktów dla dzieci, które warto śledzić by kupować taniej.
Nagroland.pl to Twój szczęśliwy informator!

 

Konkursiaki zapraszają do udziału w konkursie "Magia Centopii". Do zdobycia wiele ciekawych nagród!

 

Nagrody w konkursie: 35 super nagród - 4 x lalki Mia i Ja, 4 x jednorożce Mia i Ja, 6 x zestaw Zelfs, 4 x zestaw Cupets, 12 x zestaw Lucky Puppies, 5 x płyta DVD Klopsiki

 

 

 

Zadanie konkursowe: należy zagrać w grę "Magia Centopii" - należy uważnie przyjrzeć się zdjeciu, a następnie postarać się je odtworzyć jak najszybciej z rozsypanych kawałków   Więcej na stronie konkursu >> Do zdobycia 35 super nagród!

 

Czas trwania: od 17.03.2014 r. do 14.04.2014 r. (zgłoszenia)

 

 
 
 

 

Komentarze   

0 #2 mała 2014-03-17 00:05
Nie zmieściło mi się w poprzednim komentarzu:
Szkoda tylko, że te nagrody są poza zasięgiem przeciętnego uczciwego gracza, który nie wie jak pomieszać w "bebechach" gry, aby ułożyć 30 puzzli w 9 sekund, lub też odnaleźć kilkanaście par kart w 8 ruchach w 6 sekund. Proszę o prześledzenie rankingu konkursów... Pozdrawiam i dobrej zabawy!
Cytować
0 #1 mała 2014-03-17 00:03
Gra na tym portalu polega na tym, że się gra uczciwie cały miesiąc, zdobywa wyniki kwalifikujące do nagrody, a w ostatni dzień i w ostatnich godzinach nagle pojawiają się wyniki "z sufitu" - np. ułożenie 30 puzzli zajmuje niektórym 15 sekund, albo 5 sekund itp - co jest absolutnie fizycznie niemożliwe do osiągnięcia. Organizatorzy konkursu zupełnie nad tym nie panują i to właśnie takie "uczciwe" osoby zdobywają nagrody. Proszę prześledzić rankingi konkursów.
Gram w te ich gry głównie dla rozrywki. Ale nie wierzę w wygranie głównej nagrody w tych konkursach. Walcząc przez miesiąc o czołowe miejsce w ciągu ostatniej godziny gry ląduje się poza rankingiem lub ewentualnie na jego szarym końcu:( Zostaje się wygryzionym przez osoby które założyły konto zaledwie kilka godzin wcześniej, lub które wcześniej nie grały, a nagle bez ćwiczeń osiągają nierealnie niskie wyniki. Szkoda, bo gry fajne i gdyby były dopracowane stanowiłyby fajną zabawę, nagrody również interesujące.
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
OdświeżSieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej