Przeglądasz nagroland.pl!
Wiodącą tematyką portalu są konkursy dla dzieci
o których informujemy codziennie.
Znajdziesz tu także aktualne konkursy znanych marek, które z pewnością Cię zainteresują!
Nagroland.pl to konkursy internetowe
i coś jeszcze … W serwisie dowiesz się również jak zdobyć darmowe próbki produktów dla dzieci oraz gdzie prowadzone są aktualne akcje testowania dla mam.
Zapewne zaciekawią Cię także promocje produktów dla dzieci, które warto śledzić by kupować taniej.
Nagroland.pl to Twój szczęśliwy informator!

 

Czy podoba wam się nowa odsłona strony Kubusia - kubus.pl? Od dziś codziennie możecie wygrywać Kubusiowe maskotki - wystarczy odpowiedzieć na pytanie dotyczące nowej strony oraz ... trochę szczęścia :-) Wygrywa pierwsze 30 osób każdego dnia!

 

NAGRODY

Codziennie 30 maskotek Kubusia

 

 

 

ZADANIE KONKURSOWE

Odpowiedz na pytanie, które zostanie zadane na stronie kubus.pl,
odpowiedź wysyłaj na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wygrywa pierwszych 30 osób, które wysłały poprawne odpowiedzi.

 

 

CZAS TRWANIA:

od 11.03.2013r. do 07.04.2013r.  między 7.00 a 20.00

 

 

 

 

 Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej