Przeglądasz nagroland.pl!
Wiodącą tematyką portalu są konkursy dla dzieci
o których informujemy codziennie.
Znajdziesz tu także aktualne konkursy znanych marek, które z pewnością Cię zainteresują!
Nagroland.pl to konkursy internetowe
i coś jeszcze … W serwisie dowiesz się również jak zdobyć darmowe próbki produktów dla dzieci oraz gdzie prowadzone są aktualne akcje testowania dla mam.
Zapewne zaciekawią Cię także promocje produktów dla dzieci, które warto śledzić by kupować taniej.
Nagroland.pl to Twój szczęśliwy informator!

Aby wygrać super zestaw rajstopek WOLA dla maluszka weź udział w konkursie "Być rodzicem" i odpowiedz na pytanie konkursowe. Nagrody czekają!

 

Nagrody w konkursie: 6 x zestaw rajstopek WOLA

 

 

 

 

 

Zadanie konkursowe

Należy w komentarzu na stronie konkursowej odpowiedzieć na pytanie: "Co was najbardziej zaskoczyło w byciu rodzicem?"

>> Więcej na stronie konkursu >> Do wygrania zestawy rajstopek WOLA!

 

Czas trwania

do 26.01.2014 r. 

 

 

 

 

Komentarze   

0 #2 aneta 2014-01-23 19:55
jestem mamaa pary dzieci, kiedy uriodziłam starsze dziecko pracowałam i kończyłam studia, młodsze się urodziło i mój swiat już wywrócony do góry nogami jeszcze bardziej zwariował. wiem co to kolki, nieprzespane noce, ale wiem że moje dzieci zawsze mnie przytula i powiedzą jesteś kochaną mamą, dla nich w środku nocy pieke ciasteczka i umiem po ciemku labiryntem chodzić po pokoju, nie zamienie tego na nic na świecie
Cytować
0 #1 Wiola 2014-01-22 21:28
Kiedys gdy nie miałam jeszcze dzieci to wiele rzeczy nie chciało mi się robic bo mi się nie chciało:),nie miałam sił:)). Ale teraz gdy mam dzieci to nawet jesli nie mam sił to wystarczy mi usmiech moich kochanych synków i juz nabieram sił. Teraz gdy moj synek jest juz starszyy ma prawie 4 latka mowi do mnie mamo kocham cie bardzo moćno to jest najpiekniejsz na swiecie oraz bardzo słodkie. Co mnie jeszcze zaskoczyło ze prawie przez rok mało spie w nocy a rano kiedy wstaja moi synkowie to ja i tak jetem juz wyspana i nie czyje zmeczenia:)
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
OdświeżSieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej