Przeglądasz nagroland.pl!
Wiodącą tematyką portalu są konkursy dla dzieci
o których informujemy codziennie.
Znajdziesz tu także aktualne konkursy znanych marek, które z pewnością Cię zainteresują!
Nagroland.pl to konkursy internetowe
i coś jeszcze … W serwisie dowiesz się również jak zdobyć darmowe próbki produktów dla dzieci oraz gdzie prowadzone są aktualne akcje testowania dla mam.
Zapewne zaciekawią Cię także promocje produktów dla dzieci, które warto śledzić by kupować taniej.
Nagroland.pl to Twój szczęśliwy informator!

Weź udział w konkursie "Imaginext Rescue City", zagraj w grę i zdobądź jedną z super nagród! 

 

Nagrody w konkursie: 8 x miejskie centrum ratunkowe, 32 x pojazdy miejskie, 20 x służby miejskie - figurki

 

 

 

Zadanie konkursowe

Należy zagrać w grę której celem jest reagowanie na zdarzenia losowe w mieście (pożar budynku, napad rabunkowy, kolizja samochodowa, pieszy poszkodowany na skutek potrącenia, samolot w powietrzu, smok w mieście, ogr w mieście)

>> Więcej na stronie konkursu >> Konkurs  "Imaginext Rescue City" - super nagrody!

 

Czas trwania

do 13.12.2013 r.

 

 

Komentarze   

+1 #1 Edyta 2013-12-07 20:39
Gram w tym konkursie ze znajomymi od 3 tygodni i takie spostrzeżenie i podsumowanie (na podstawie 3 niezależnych komputerów):
W konkursie jest 46 leveli. Łącznie mamy na nich do wykonania 244 zadania, a czas na ich wykonanie 3370 sekund.
I teraz dla tych, którzy naiwnie myślą, że cokolwiek na tej stronie wygrają pozostawiam pod rozwagę, czy aby na pewno możliwe jest (UCZCIWE) zdobycie tylu punktów, ile mają osoby zajmujące pierwsze miejsca - zwłaszcza w przeciągu 2 ostatnich tygodni. Wychodzi niecałe 2 sekundy na 1 zadanie. Mierzyłam. Na najkrótsze zadanie potrzeba ok.3 sekund, na niektóre z nich - więcej. Czy jest możliwy wynik jaki w chwili obecnej (07.12.2013 - 4 tydzień) ma osoba zajmująca 1 miejsce? 3367punktów? To oznacza, że 46 plansz przeszła ona w 3 sekundy.
Co na to Organizatorzy konkursu? Nie otrzymałam odpowiedzi na mojego maila z obliczeniami.Z namaszczeniem, w kolejnych tygodniach, przyznają oni nagrody "zwycięzcom".
Pytanie: zwycięzcom, czyli komu?
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
OdświeżSieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej