Przeglądasz nagroland.pl!
Wiodącą tematyką portalu są konkursy dla dzieci
o których informujemy codziennie.
Znajdziesz tu także aktualne konkursy znanych marek, które z pewnością Cię zainteresują!
Nagroland.pl to konkursy internetowe
i coś jeszcze … W serwisie dowiesz się również jak zdobyć darmowe próbki produktów dla dzieci oraz gdzie prowadzone są aktualne akcje testowania dla mam.
Zapewne zaciekawią Cię także promocje produktów dla dzieci, które warto śledzić by kupować taniej.
Nagroland.pl to Twój szczęśliwy informator!

 

Ruszyła III edycja Gang wychodzi z cienia! Najmłodsi zawsze widoczni! Do odebrania jest w niej 1000 kamizelek oraz 5000 opasek odblaskowych.

 

 

 

 

ZASADY AKCJI

W celu przesłania zgłoszenia do akcji „Gang wychodzi z cienia”, zgłaszający musi: wypełnić formularz zgłoszeniowy, poprzez podanie swoich danych osobowych wskazanych w formularzu, przesłanie pliku graficznego przedstawiającego drogę jaką pokonują dzieci w drodze do szkoły/przedszkola, a także podanie danych adresowych placówki szkolnej bądź przedszkolnej gdzie ma zostać nadana przesyłka wraz z kamizelkami bądź opaskami odblaskowymi. Akcja „Gang wychodzi z cienia” trwać będzie od dnia 02.11.2016 roku od godz. 00.01 do dnia 9.11.2016 roku do godziny 23:59 włącznie.

 

PRODUKTY

Intencją organizatora akcji jest przekazanie 1000 kamizelek odblaskowych oraz 5000 opasek odblaskowych na rzecz dzieci uczęszczających do wybranych przedszkoli oraz szkół podstawowych.

 
LINK

>> Przejdź do akcji

Więcej akcji testowania produktów znajdziesz w tym portalu!

 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
OdświeżSieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej