Przeglądasz nagroland.pl!
Wiodącą tematyką portalu są konkursy dla dzieci
o których informujemy codziennie.
Znajdziesz tu także aktualne konkursy znanych marek, które z pewnością Cię zainteresują!
Nagroland.pl to konkursy internetowe
i coś jeszcze … W serwisie dowiesz się również jak zdobyć darmowe próbki produktów dla dzieci oraz gdzie prowadzone są aktualne akcje testowania dla mam.
Zapewne zaciekawią Cię także promocje produktów dla dzieci, które warto śledzić by kupować taniej.
Nagroland.pl to Twój szczęśliwy informator!

 

 

Czy wiesz, że marka DUMEL szuka małych modeli / modelek? Jeżeli chcesz, aby wizerunek Twojego dziecka został umieszczony na zabawkach - zgłoś jego zdjęcie!

 

 

Nagrody w akcji

umieszczenie wizerunku dziecka na pudełkach kreatywnych zabawek Dumel, oprócz niesamowitej przygody, pamiątki na całe życie i dobrej zabawy, na Maluchy czekają także niespodzianki rzeczowe!

 

Zasady akcji

Jeżeli chcesz zgłosić woje dziecko po prostu dodaj jego zdjęcie w komentarzu postu konkursowego - napisz kilka słów, że chcecie wziąć udział w sesji

Dowiedz się więcej >> Twoje dziecko modelem DUMEL!

Przejdź do > Najnowsze konkursy

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
OdświeżSieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej