Przeglądasz nagroland.pl!
Wiodącą tematyką portalu są konkursy dla dzieci
o których informujemy codziennie.
Znajdziesz tu także aktualne konkursy znanych marek, które z pewnością Cię zainteresują!
Nagroland.pl to konkursy internetowe
i coś jeszcze … W serwisie dowiesz się również jak zdobyć darmowe próbki produktów dla dzieci oraz gdzie prowadzone są aktualne akcje testowania dla mam.
Zapewne zaciekawią Cię także promocje produktów dla dzieci, które warto śledzić by kupować taniej.
Nagroland.pl to Twój szczęśliwy informator!

 

Czy wiesz, że możesz dostać kubełek KFC zupełnie za darmo? To bardzo proste. Wystarczy, że wykonasz kilka kroków, które naprawdę nic Cię nie kosztują. Przetestowaliśmy i polecamy!

 

 

 

Co zrobić, aby otrzymać KFC za darmo?

Zasady są bardzo proste. Wystarczy, że zarejestrujesz się na stronie organizatora. Po rejestracji i aktywacji linku aktywacyjnego na Twój numer telefonu przyjdzie KOD do odebrania przy najbliższym zamówieniu on-line. Jeżeli system wykryje, że w Twoim mieście nie funkcjonuje jeszcze dostawa KFC do domu, otrzymasz kolejny KOD uprawniający do odbioru osobistego (w restauracji w Twoim mieście). Nie musisz NIC kupować, aby odebrać swój Kubełek KFC GRATIS :))

 

 

Co otrzymam w darmowym zamówieniu?

otrzymasz mini Kubełek KFC, który zawiera 3 x Hot Wings, 3 Bites, 1 Strips oraz frytki

 

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
OdświeżSieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej