Przeglądasz nagroland.pl!
Wiodącą tematyką portalu są konkursy dla dzieci
o których informujemy codziennie.
Znajdziesz tu także aktualne konkursy znanych marek, które z pewnością Cię zainteresują!
Nagroland.pl to konkursy internetowe
i coś jeszcze … W serwisie dowiesz się również jak zdobyć darmowe próbki produktów dla dzieci oraz gdzie prowadzone są aktualne akcje testowania dla mam.
Zapewne zaciekawią Cię także promocje produktów dla dzieci, które warto śledzić by kupować taniej.
Nagroland.pl to Twój szczęśliwy informator!

 

Ciekawa promocja dla miłośników tic-taców. Jeżeli przepadacie za tymi małymi drażetkami, a przy okazji chcecie wygrać bilety do kina koniecznie weźcie udział. W konkursie - promocji  "Tic Tac Pop Corn" czeka aż 7 000 biletów do sieci kin Cinema City.

 

 

Nagrody w konkursie konkursie "Tic Tac Pop Corn"

7 000 biletów do kin sieci Cinema City

 

Zadanie konkursowe

Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie i otrzymać szansę na wygranie nagrody wykonaj zadanie konkursowe. Kup odpowiednią ilość opakowań Tic Tac (dowolny smak): 1 duże opakowanie bottle pack (98g), 2 duże (49g) lub 4 małe (18g) i zachowaj paragon. Wejdź na stronę konkursową, wypełnij formularz i wgraj zdjęcie paragonu i wyślij. Nagrody wydawane będą w kolejności zgłoszeń. Po pozytywnym zweryfikowaniu zgłoszenia (maks. 7 dni) na twój email wysłany zostanie kod promocyjny.

 

Dowiedz się więcej > Promocja Tic Tac

Przejdź do > Najnowsze konkursy

 

Ważne daty dotyczące konkursu

zabawa trwa do 27.02.2015 r.  (zgłoszenia)

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
OdświeżSieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej