Przeglądasz nagroland.pl!
Wiodącą tematyką portalu są konkursy dla dzieci
o których informujemy codziennie.
Znajdziesz tu także aktualne konkursy znanych marek, które z pewnością Cię zainteresują!
Nagroland.pl to konkursy internetowe
i coś jeszcze … W serwisie dowiesz się również jak zdobyć darmowe próbki produktów dla dzieci oraz gdzie prowadzone są aktualne akcje testowania dla mam.
Zapewne zaciekawią Cię także promocje produktów dla dzieci, które warto śledzić by kupować taniej.
Nagroland.pl to Twój szczęśliwy informator!

RMF kusi wielką wygraną. Tutaj liczy się przede wszystkim szczęście! Emocje są ogromne i przeżywają je wszyscy słuchacze, nawet ci którzy nie biorą czynnego udziału w loterii. Wystarczy wysłać sms ze swoim imieniem i ... czekać, aż uśmiechnie się los. Czy Wasze rodziny korzystają z tej szansy?

 

 

Nagrody w Zimowej Loterii RMF

nagroda główna to 400 000 zł, ale w sejfach ukryte są także takie kwoty jak 30 000 zł, 20 000 zł, 10 000 zł i 3 000 zł

 

Zadanie konkursowe

Jeżeli chcesz wziąć udział w loterii RMF wystarczy, że wyślesz swoje imię pod numer 7252. Gdy to zrobisz po prostu czekaj na telefon (nie wyciszaj dźwięku, nie zostawiaj w domu, gdy wychodzisz!) Gdy zadzwoni do Ciebie Hubert Urbański weź głęboki oddech, odbierz,
i zagraj o nagrodę główną! Od poniedziałku do piątku są dwa finały dziennie czyli dwie szanse na nagrodę główną, a w każdą sobotę jeden finał.

Dowiedz się więcej >> Do wygrania 400 000 zł

Przejdź do > Najnowsze konkursy

 

Ważne daty dotyczące konkursu

zimowa loteria trwa do 20.03.2015 r.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
OdświeżSieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej