Przeglądasz nagroland.pl!
Wiodącą tematyką portalu są konkursy dla dzieci
o których informujemy codziennie.
Znajdziesz tu także aktualne konkursy znanych marek, które z pewnością Cię zainteresują!
Nagroland.pl to konkursy internetowe
i coś jeszcze … W serwisie dowiesz się również jak zdobyć darmowe próbki produktów dla dzieci oraz gdzie prowadzone są aktualne akcje testowania dla mam.
Zapewne zaciekawią Cię także promocje produktów dla dzieci, które warto śledzić by kupować taniej.
Nagroland.pl to Twój szczęśliwy informator!

 

Weź udział w konkursie HotWheels - do zdobycia super nagrody!

 

NAGRODY ( w każdym etapie)

I Nagroda: wycieczka do szkoły w Hot Wheels Car
II Nagroda: skuter Hot Wheels
III Nagroda: deskorolka Hot Wheels
IV Nagroda: zestaw torów grawitacyjnych HW R6507

 

 

 

ZADANIE KONKURSOWE

Zgłoszenie udziału w promocji jest możliwe poprzez witrynę internetową http://pl.teamhotwheels.net Witryna wyświetli dwa elementy promocyjne: Mini Gry oraz Konkurs Główny. Warunkiem uczestnictwa w Mini Grach lub w Konkursie Głównym jest rejestracja lub zalogowanie się na witrynie internetowej.

Mini Gry: Wszyscy zarejestrowani użytkownicy witryny mogą automatycznie wziąć udział w jednej z czterech Mini Gier.

Konkurs Główny: przewiduje 4 rodzaje zadań - Wyścig, Skok, Wyczyn i Precyzja. Uczestnicy Konkursu Głównego będą proszeni o wysłanie fotografii przedstawiającej wypełnione zadanie. Uczestnicy będą mieli za zadanie zademonstrować, jak ich zdaniem wygląda najbardziej ekstremalny, ekscytujący, śmiały, unikatowy lub intuicyjny skok, wyścig, wyczyn lub działanie precyzyjne. Przesłane zdjęcia zostaną skontrolowane przez Organizatora i umieszczone w galerii http://pl.teamhotwheels.net. Zgłoszenia odnoszące się do fotografii, które nie pojawiają się w galerii, są uważane za nieważne i nie zostaną objęte konkursem. Nagrody zostaną przyznane w drodze 2 sesji oceniających prace Uczestników podczas okresu obowiązywania promocji. Daty sesji oceniających są następujące: 28 kwietnia i 2 czerwca.

Więcej w >> REGULAMINIE

 

 

 

CZAS TRWANIA:

do 02.06.2013 r.

 

 

Komentarze   

+3 #2 bartek 2013-05-24 19:34
:D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll: :sigh:
Cytować
+4 #1 maks 2013-04-20 10:35
Lubię hot wheels
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Nowe konkursy i promocje - info
Chmura tagów


Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej