sklepy-konkursy-gora-750200
Przeglądasz nagroland.pl!
Wiodącą tematyką portalu są konkursy dla dzieci
o których informujemy codziennie.
Znajdziesz tu także aktualne konkursy znanych marek, które z pewnością Cię zainteresują!
Nagroland.pl to konkursy internetowe
i coś jeszcze … W serwisie dowiesz się również jak zdobyć darmowe próbki produktów dla dzieci oraz gdzie prowadzone są aktualne akcje testowania dla mam.
Zapewne zaciekawią Cię także promocje produktów dla dzieci, które warto śledzić by kupować taniej.
Nagroland.pl to Twój szczęśliwy informator!

 

 

Konkurs! Weź udział w konkursie, podziel się swoim doświadczeniem w pielęgnacji ran u dziecka i wygraj jeden z przydatnych zestawów nagród.

 

Nagrody w konkursie: 20 x zestaw nagród, każdy zawiera opakowanie plastrów hydrokoloidowych na odciski Urgo oraz Humer wodę morska do nosa.

 

 

 

 

Zadanie konkursowe:

Należy w komentarzu na stronie konkursowej odpowiedzieć na pytanie, które brzmi: "Jakie są Wasze sprawdzone sposoby na pielęgnację rany u dzieci?"

Więcej na stronie konkursu >> Wygraj jeden z zestawów nagród!

 

Czas trwania: do 24.07.2014 r.

Wyniki: w ciągu 7 dni od zakończenia

 

 
 
 

 

 

 

Komentarze   

0 #3 Agnieszka 2014-07-23 19:52
NASZYM SPRAWDZONYM SPOSOBEM U DZIECI JEST POPSIKANIE RANY OCTENISEPTEM, KTÓRE ZDEZYNFEKUJE ZARAZKI I OCZYŚCI RANĘ, PO CZYM PRZECIERAMY GAZĄ JAŁOWĄ.NASTĘPNI E PRZYKLEJAMY DZIECIĘCY WESOŁY PLASTER. :lol:
Cytować
0 #2 Agata 2014-07-15 12:36
najlepsza pielęgnacją rany w naszym przypadku tj. woda utleniona i wentylacja rany tj. nie zaklejamy żadnymi plastrami i uważamy aby nie zbrudzić.
Cytować
0 #1 Patrycja 2014-07-09 09:28
Moim idealnym sposobem jest napar z rumianku przystawiany do lekkich ran tj. zaczerwienienia , sprawdza się idealnie i jest w 100 procentach naturalne. Moje dziecko jest szczęśliwe ;)
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
OdświeżSieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej