Przeglądasz nagroland.pl!
Wiodącą tematyką portalu są konkursy dla dzieci
o których informujemy codziennie.
Znajdziesz tu także aktualne konkursy znanych marek, które z pewnością Cię zainteresują!
Nagroland.pl to konkursy internetowe
i coś jeszcze … W serwisie dowiesz się również jak zdobyć darmowe próbki produktów dla dzieci oraz gdzie prowadzone są aktualne akcje testowania dla mam.
Zapewne zaciekawią Cię także promocje produktów dla dzieci, które warto śledzić by kupować taniej.
Nagroland.pl to Twój szczęśliwy informator!

 

 

 

Weź udział w konkursie z okazji Dnia Dziecka, odpowiedz na pytanie i wygraj matę edukacyjną dla swojego malucha!

 

Nagrody w konkursie: 1 x mata edukacyjna Dżungla Smily Play

 

 

 

 

 

Zadanie konkursowe:

Należy odpowiedzieć na pytanie "opisz jaką niespodziankę przygotujesz swojemu dziecku na dzień Dziecka?" i całości wypełnić formularz konkursowy.

Więcej na stronie konkursu >> Do wygrania mata edukacyjna Dżungla Smily Play!

 

Czas trwania: do 28.05.2014 r.

 

 
 
 

 

 

 

Komentarze   

0 #1 edyta 2014-05-24 12:43
trudne zadanie bo małe dziecko praktycznie każdego dnia jest traktowane jakby było ciągle solenizantem i cały świat należał do niego. Ja spróbuje ten dzień spędzić z dzieckiem aby odczuło różnicę,że ten dzień jest inny. Począwszy od spożywania śniadania, żadnego nacisku, a może jeszcze ? Zabawy nie ruchowe a na inteligencję czyli małe pytanka dla małego dziecka, a na podwórku nie tradycyjna piaskownica a długi myślowy spacer, na zasadzie a dlaczego ten liść się porusza?
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
OdświeżSieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej