Przeglądasz nagroland.pl!
Wiodącą tematyką portalu są konkursy dla dzieci
o których informujemy codziennie.
Znajdziesz tu także aktualne konkursy znanych marek, które z pewnością Cię zainteresują!
Nagroland.pl to konkursy internetowe
i coś jeszcze … W serwisie dowiesz się również jak zdobyć darmowe próbki produktów dla dzieci oraz gdzie prowadzone są aktualne akcje testowania dla mam.
Zapewne zaciekawią Cię także promocje produktów dla dzieci, które warto śledzić by kupować taniej.
Nagroland.pl to Twój szczęśliwy informator!

Wyjątkowy konkurs dla dzieci MY LITTLE PONY - Udekoruj pałac! Zaprojektuj wnętrze zamku Księżniczki Cadance i wygraj fantastyczne nagrody!

 

NAGRODY

5 x zestaw My Little Pony księżniczka Cadance

30 x wyjątkowe Kucyki My Little Pony

 

 

 

 

 

ZADANIE KONKURSOWE 

Należy za pośrednictwem interaktywnej aplikacji zamieszczonej na stronie www.miniminiplus.pl udekorować salę księżniczki Cadance oraz wypełnić formularz z danymi. Więcej w REGULAMINIE.

 

 

CZAS TRWANIA:

do 10.04.2013 r.

 

 

OGŁOSZENIE WYNIKÓW

od 24.04.2013 r.

 

 

ŹRÓDŁO:

http://www.miniminiplus.pl/mm_konkursy.html

 

 

 

 

 Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej