Przeglądasz nagroland.pl!
Wiodącą tematyką portalu są konkursy dla dzieci
o których informujemy codziennie.
Znajdziesz tu także aktualne konkursy znanych marek, które z pewnością Cię zainteresują!
Nagroland.pl to konkursy internetowe
i coś jeszcze … W serwisie dowiesz się również jak zdobyć darmowe próbki produktów dla dzieci oraz gdzie prowadzone są aktualne akcje testowania dla mam.
Zapewne zaciekawią Cię także promocje produktów dla dzieci, które warto śledzić by kupować taniej.
Nagroland.pl to Twój szczęśliwy informator!

 

 

Konkurs! Weź udział w konkursie Nestle Pure Life „Pij zdrowo, żyj zdrowo”!, wykonaj zadanie i wygraj jedną z ciekawych nagród!

 

Nagrody w konkursie: 2 x rodzinny wyjazd do Aquaparku Tatralandia o wartości 3000 zł, 50 x zestaw plażowy

 

 

 

 

 

Zadanie konkursowe:

Aby wziąć udział w konkursie należy zakupić 6 butelek wody Nestle Pure Life (objęte promocją) i dokończyć zdanie: "Picie wody jest ważne dla mojej rodziny, bo...".Odpowiedź należy wysłać SMS-em.

Więcej na stronie konkursu >> Wygraj zestaw plażowy!

 

Czas trwania: do 01.09.2014 r.

Wyniki: 08.09.2014 r.

 

 
 
 

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
OdświeżSieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej