Przeglądasz nagroland.pl!
Wiodącą tematyką portalu są konkursy dla dzieci
o których informujemy codziennie.
Znajdziesz tu także aktualne konkursy znanych marek, które z pewnością Cię zainteresują!
Nagroland.pl to konkursy internetowe
i coś jeszcze … W serwisie dowiesz się również jak zdobyć darmowe próbki produktów dla dzieci oraz gdzie prowadzone są aktualne akcje testowania dla mam.
Zapewne zaciekawią Cię także promocje produktów dla dzieci, które warto śledzić by kupować taniej.
Nagroland.pl to Twój szczęśliwy informator!

 

 

 

Polskie Radio Trójka zaprasza do udziału w konkursach organizowanych podczas audycji "Zagadkowa Niedziela". Nagrody czekają!

 

Nagrody w konkursie: gry planszowe dla dzieci

 

 

 

 

 

Zadanie konkursowe:

Należy słuchać audycji "Zagadkowa Niedziela". W jej trakcie prowadzący zadaje pytanie konkursowe. Należy dzwonić pod nr tel. 22 333 33 33. Wygrywa pierwsza osoba, która poprawnie odpowie.

Więcej na stronie konkursu >> Wygraj grę dla dziecka!

 

Czas trwania: do 23.11.2014 r.

 

 
 
 

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
OdświeżSieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej