Przeglądasz nagroland.pl!
Wiodącą tematyką portalu są konkursy dla dzieci
o których informujemy codziennie.
Znajdziesz tu także aktualne konkursy znanych marek, które z pewnością Cię zainteresują!
Nagroland.pl to konkursy internetowe
i coś jeszcze … W serwisie dowiesz się również jak zdobyć darmowe próbki produktów dla dzieci oraz gdzie prowadzone są aktualne akcje testowania dla mam.
Zapewne zaciekawią Cię także promocje produktów dla dzieci, które warto śledzić by kupować taniej.
Nagroland.pl to Twój szczęśliwy informator!

 

Jogobella ponownie zaprasza do rodzinnego budowania Jogowieży! Właśnie ruszyła nowa edycja konkursu. Zbieraj kubki i wygrywaj!

 

Nagrody w konkursie: 3 x voucher wakacyjny na 25 000 zł, 1920 x bilet do Cinema City, 80 x zestaw walizek Puccini, prezent gwarantowany - kod do rodzinnych filmów na kinoplex.pl

 

 

 

Zadanie konkursowe: n ależy zbierać kubki po dowolnych produktach marki Jogobella. Po zebraniu odpowiedniej (jak największej!) ilości kubków należy zbudować z nich jak najbardziej kreatywną w swoim rodzaju wieżę (Jogowieżę). Do budowy można używać kleju, taśmy klejącej lub innych akcesoriów. Następnie należy zarejestrować się w konkursie w specjalnej aplikacji na stronie www.jogobella.pl. Nowa edycja konkursu rusza 17 lutego. Kubki po Jogobelli możesz zbierać już dziś!  >> Więcej na stronie konkursu >> Konkurs Jogobella - zbuduj Jogowieżę i wygraj super nagrody! (2014)

 

Czas trwania: od 17.02.2014 r. do 13.04.2014 r.

 

 

 

 

 

Komentarze   

-1 #1 Brabara 2014-04-02 15:58
:lol: Dobrze by było jakbym wygrała.
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Nowe konkursy i promocje - info
Chmura tagów


Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej