Przeglądasz nagroland.pl!
Wiodącą tematyką portalu są konkursy dla dzieci
o których informujemy codziennie.
Znajdziesz tu także aktualne konkursy znanych marek, które z pewnością Cię zainteresują!
Nagroland.pl to konkursy internetowe
i coś jeszcze … W serwisie dowiesz się również jak zdobyć darmowe próbki produktów dla dzieci oraz gdzie prowadzone są aktualne akcje testowania dla mam.
Zapewne zaciekawią Cię także promocje produktów dla dzieci, które warto śledzić by kupować taniej.
Nagroland.pl to Twój szczęśliwy informator!

 

Smyk "Plebiscyt zabawek". Dołącz do akcji, głosuj na najciekawsze zabawki roku i wygrywaj nagrody! Dla wszystkich uczestników konkursu zniżka na zakupy w Smyk gwarantowana.

 

Nagrody w konkursie: 10 x karta podarunkowa SMYK o wartości 100 zł, dla każdego uczestnika 10% kupon rabatowy na zakup zabawek w sklepie stacjonarnym SMYK oraz kod uprawniający do otrzymania 10% rabatu na zakup zabawek w sklepie internetowym smyk.com.

 

 

 

Zadanie konkursowe

Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie i otrzymać szansę na zdobycie nagrody głównej lub otrzymać nagrodę gwarantowaną wejdź do aplikacji konkursoweji oddaj swój głos na jedną z zabawek biorących udział w plebiscycie.

Więcej na stronie konkursu >> Smyk "Plebiscyt zabawek" - gwarantowane zniżki na zakupy!

 

Ważne daty dotyczące konkursu

do 31.10.2013 r. (zgłoszenia)

 ogłoszenie wyników do 14.11.2013 r.

 

 

 

 

Komentarze   

0 #2 Katarzyna 2014-10-23 07:58
Jak odpowiedzieć na to pytanie
Cytować
0 #1 Katarzyna 2014-10-23 07:57
Witam jak odpowiedzieć na to pytanie
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
OdświeżSieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej