Przeglądasz nagroland.pl!
Wiodącą tematyką portalu są konkursy dla dzieci
o których informujemy codziennie.
Znajdziesz tu także aktualne konkursy znanych marek, które z pewnością Cię zainteresują!
Nagroland.pl to konkursy internetowe
i coś jeszcze … W serwisie dowiesz się również jak zdobyć darmowe próbki produktów dla dzieci oraz gdzie prowadzone są aktualne akcje testowania dla mam.
Zapewne zaciekawią Cię także promocje produktów dla dzieci, które warto śledzić by kupować taniej.
Nagroland.pl to Twój szczęśliwy informator!

W konkursie plastycznym dla dzieci pod nazwą "Ptaki, ptaszki, ptaszyska - narysuj wróbla, namaluj szpaka lub wyklej swego z bajki żarptaka" do zdobycia wyjątkowa nagroda! Zgłoś swój udział i wygraj!

 

Nagrody w konkursie: nagroda główna - roczny bezpłatny karnet na zajęcia plastyczne dla dzieci, organizowane przez Pracownię Plastyczną 22KM (karnet na rok szkolny 2013/2014, zajęcia w Lublinie), 2 i 3 miejsce - nagrody ufundowane przez portal CzasDzieci.pl

 

Zadanie konkursowe

Należy wykonać pracę plastyczną o tematyce "Ptaki, ptaszki, ptaszyska - narysuj wróbla, namaluj szpaka lub wyklej swego z bajki żarptaka". Dowolna technika rysunkowa, malarska, graficzna, kolaż lub wycinanka.  Więcej na stronie konkursu >> Konkurs plastyczny "Ptaki, ptaszki, ptaszyska..."

 

Czas trwania

do 30.09.2013 r.


 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Nowe konkursy i promocje - info
Chmura tagów


Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej