Przeglądasz nagroland.pl!
Wiodącą tematyką portalu są konkursy dla dzieci
o których informujemy codziennie.
Znajdziesz tu także aktualne konkursy znanych marek, które z pewnością Cię zainteresują!
Nagroland.pl to konkursy internetowe
i coś jeszcze … W serwisie dowiesz się również jak zdobyć darmowe próbki produktów dla dzieci oraz gdzie prowadzone są aktualne akcje testowania dla mam.
Zapewne zaciekawią Cię także promocje produktów dla dzieci, które warto śledzić by kupować taniej.
Nagroland.pl to Twój szczęśliwy informator!

 

 

 

Lubicie konkursy na facebooku? Świetnie. Właśnie rozpoczął się kolejny. Tym razem do wygrania zestawy witamin dla dzieci. Warto wziąć udział.

 

Nagrody w konkursie:  5 x paczka z produktami VisolVit.

 

 

 

 

 

Zadanie konkursowe:

Aby wziąć udział w konkursie i otrzymać szansę na wygranie jednej z paczek witamin należy w komentarzu na stronie konkursowej, pod grafiką konkursową odpowiedzieć na pytanie, które brzmi: "Jakie jest najcięższe zadanie, któremu musi sprostać każda mama?".

Więcej na stronie konkursu >> VisolVit

 

Ważne daty dotyczące konkursu:

do 18.10.2014 r. (zgłoszenia)

 

 

 
 
 

 

 

 

Komentarze   

0 #1 Agnieszka 2014-10-14 09:35
Najcięższym zadaniem dla każdej mamy jest wychować swoją pociechę na dobrego kochającego człowieka :) Jednak miłość i uśmiech każdego maluszka wynagrodzi ten ciężar w 100%. Bo przecież to jest najpiękniejsza, bezwarunkowa miłość :-)
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Nowe konkursy i promocje - info
Chmura tagów


Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej