Przeglądasz nagroland.pl!
Wiodącą tematyką portalu są konkursy dla dzieci
o których informujemy codziennie.
Znajdziesz tu także aktualne konkursy znanych marek, które z pewnością Cię zainteresują!
Nagroland.pl to konkursy internetowe
i coś jeszcze … W serwisie dowiesz się również jak zdobyć darmowe próbki produktów dla dzieci oraz gdzie prowadzone są aktualne akcje testowania dla mam.
Zapewne zaciekawią Cię także promocje produktów dla dzieci, które warto śledzić by kupować taniej.
Nagroland.pl to Twój szczęśliwy informator!

W konkursie na blogu makoweczki do zdobycia wyjatkowe mufki od LA MILLOU. Aby wygrać jedną z nich wykonaj zadanie konkursowe. Być może nagroda trafi właśnie do Ciebie!

Nagrody w konkursie: 4 x mufka LA MILLOU

 

 

 

Zadanie konkursowe

Należy ze strony La Millou wybrać produkt, który najbardziej się podoba i wkleić link do niego w komentarzu na stronie konkursowej. Należy także wybrać mufkę, którą chce się dostać i wkleić link w poście. 

>> Więcej na stronie konkursu >> Wygraj mufkę od LA MILLOU

 

Czas trwania

do 12.12.2013 r. 

 

Termin ogłoszenia wyników 

13.12.2013 r.

 

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Nowe konkursy i promocje - info
Chmura tagów


Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej