Przeglądasz nagroland.pl!
Wiodącą tematyką portalu są konkursy dla dzieci
o których informujemy codziennie.
Znajdziesz tu także aktualne konkursy znanych marek, które z pewnością Cię zainteresują!
Nagroland.pl to konkursy internetowe
i coś jeszcze … W serwisie dowiesz się również jak zdobyć darmowe próbki produktów dla dzieci oraz gdzie prowadzone są aktualne akcje testowania dla mam.
Zapewne zaciekawią Cię także promocje produktów dla dzieci, które warto śledzić by kupować taniej.
Nagroland.pl to Twój szczęśliwy informator!

W ramach ogólnopolskiej kampanii „Mam kota na punkcie mleka” ogłoszony został konkurs muzyczny na najlepszą piosenkę o bohaterze programu, różowym uśmiechniętym Super Kocie. Na laureatów czeka wyjątkowa nagroda!

 

Nagrody w konkursie: odtwarzacze MP3 Creative ZEN Style, laureaci otrzymają możliwość nagrania piosenki w profesjonalnym studiu muzycznym, słuchawki Creative HQ 1450 dla każdego ucznia ze zwycięskiej klasy
 

 

Zadanie konkursowe

Organizowany w ramach kampanii „Mam kota na punkcie mleka” konkurs muzyczny „Mleczne nuty Super Kota”, skierowany jest do uczniów szkół, które uczestniczą w mlecznym programie po raz drugi. Zadanie, z jakim zmierzą się dzieci, będzie polegało na wymyśleniu i nagraniu przebojowej piosenki o bohaterze programu − różowym Super Kocie.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w marcu. O przyznaniu konkursowej nagrody głównej zadecyduje jury. Klasa, która zgłosi najlepszy − w opinii jurorskiego grona − utwór, otrzyma możliwość nagrania go w profesjonalnym studiu muzycznym. Dodatkowo do wszystkich uczniów zaangażowanych w tworzenie zwycięskiej piosenki trafią markowe odtwarzacze mp3.

Nagrane utwory w formie plików audio mogą być zgłaszane do konkursu przez nauczycieli lub wychowawców klas od 12 grudnia do 14 lutego 2014 r. Piosenki spełniające konkursowe wymagania trafią na stronę programu „Mam kota na puncie mleka”, na której od 24 lutego do 14 marca trwać będzie głosowanie internautów. Każdy, kto w tym czasie odwiedzi stronę www.mamkotanapunkciemleka.pl, będzie mógł ocenić nadesłane utwory i tym samym przyczynić się do wyłonienia piosenki publiczności. Jej autorzy zostaną nagrodzeni wysokiej jakości słuchawkami.

>> Więcej na stronie konkursu >> Konkurs "Mleczne Nuty Super Kota" w ramach kampanii „Mam kota na punkcie mleka”

 

Czas trwania

do 14.02.2014 r.  (zgłoszenia)

 

Termin ogłoszenia wyników

17 - 21.03.2014 r.

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Nowe konkursy i promocje - info
Chmura tagów


Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej