Przeglądasz nagroland.pl!
Wiodącą tematyką portalu są konkursy dla dzieci
o których informujemy codziennie.
Znajdziesz tu także aktualne konkursy znanych marek, które z pewnością Cię zainteresują!
Nagroland.pl to konkursy internetowe
i coś jeszcze … W serwisie dowiesz się również jak zdobyć darmowe próbki produktów dla dzieci oraz gdzie prowadzone są aktualne akcje testowania dla mam.
Zapewne zaciekawią Cię także promocje produktów dla dzieci, które warto śledzić by kupować taniej.
Nagroland.pl to Twój szczęśliwy informator!

 

 

 

W konkursie "Najlepsza zabawa z LEGO" do zdobycia super zestawy klocków. Nie zwlekaj i weź udział. Nagrody czekają!

 

Nagrody w konkursie: 5 x zestaw klocków inspirowany filmem "LEGO Przygoda"

 

 

 

 

 

 

 

Zadanie konkursowe: należy odpowiedzieć na pytanie, które brzmi: „Klocki LEGO gwarantują kreatywną i niczym nieograniczoną zabawę. W jaki sposób Twoje dziecko najchętniej bawi się klockami LEGO?”   Odpowiedź należy wysłać na adres podany przez organizatora.

 Więcej na stronie konkursu >> Lego Movie

 

Czas trwania: do 26.05.2014 r.

 

 
 
 

 

 

 

Komentarze   

0 #1 aleksandra 2014-05-21 12:38
Moi synowie uwielbiaja Lego od najmłodszych lat.Zaczynali bawic się najpierw Duplo a później stopniowo dostawali na rózne okazje zestawy Lego. Potrafią spedzać z klockami mnóstwo czasu i budowac przerózne przedmioty, zazwyczaj "auta przyszłości" jak i całe miasta;)
Uważam, ze to świetnie rozwija ich wyobraźnię przestrzenną, a co najważniejsze pochłania ludzi w każdym wieku...wystarc zy zapytac tatusia ;)
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
OdświeżSieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej