Przeglądasz nagroland.pl!
Wiodącą tematyką portalu są konkursy dla dzieci
o których informujemy codziennie.
Znajdziesz tu także aktualne konkursy znanych marek, które z pewnością Cię zainteresują!
Nagroland.pl to konkursy internetowe
i coś jeszcze … W serwisie dowiesz się również jak zdobyć darmowe próbki produktów dla dzieci oraz gdzie prowadzone są aktualne akcje testowania dla mam.
Zapewne zaciekawią Cię także promocje produktów dla dzieci, które warto śledzić by kupować taniej.
Nagroland.pl to Twój szczęśliwy informator!

 

 

„Konkurs Miecze Piankowe” w sieci Biedronka. 1000 pierwszych zgłoszeń otrzyma nagrodę gwarantowaną! Weź udział, wykonaj i zgłoś pracę plastyczną o tematyce rcerskiej i wygraj!

 

Nagrody w konkursie: 1 x weekendowy, rodzinny pobyt w Malborku z wieloma atrakcjami, 1000 x figurka wojownika SCHLEICH dla pierwszych zgłoszeń

 

 

 

 

Zadanie konkursowe:

Aby wziąć udział w konkursie należy zakupić w sklepie sieci Biedronka miecz firmy Soft Warriors. Następnie należy wykonać pracę plastyczną o tematyce rycerskiej i wraz z paragonem wysłać ją na adres podany przez organizatora.

Więcej na stronie konkursu >> Nagrody gwarantowane!

 

Czas trwania: do 07.08.2014 r.

Wyniki: do 05.09.2014 r.

Figurki zostaną rozesłane do 31.10.2014 r.

 

 
 
 
 
 

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Nowe konkursy i promocje - info
Chmura tagów


Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej