Przeglądasz nagroland.pl!
Wiodącą tematyką portalu są konkursy dla dzieci
o których informujemy codziennie.
Znajdziesz tu także aktualne konkursy znanych marek, które z pewnością Cię zainteresują!
Nagroland.pl to konkursy internetowe
i coś jeszcze … W serwisie dowiesz się również jak zdobyć darmowe próbki produktów dla dzieci oraz gdzie prowadzone są aktualne akcje testowania dla mam.
Zapewne zaciekawią Cię także promocje produktów dla dzieci, które warto śledzić by kupować taniej.
Nagroland.pl to Twój szczęśliwy informator!

"Twój niezbędnik higieniczny" to hasło pod jakim Rossmann organizuje wyjątkowy konkurs. Jest on skierowany dla najmłodszych uczniów szkół podstawowych. Dla uczestników przygotowanych zostało 100 000 niezbędników higienicznych!

 

Nagrody w konkursie: 100 000 x niezbędnik higieniczny, każdy zawiera: szampon, mydło, chusteczki higieniczne, szczoteczkę i pastę do zębów

 

 

 Zadanie konkursowe

Konkurs skierowany jest do rodziców dzieci klas 1 – 3 szkół podstawowych. Zadanie konkursowe polega na wykonaniu pracy artystycznej pod hasłem: „Czysty, wesoły chodzę do szkoły”. Technika wykonania dowolna (wiersz, rysunek ...). Autorem pracy może być kiloro lub jedno dziecko. Zgłoszenia dokonuje dyrektor szkoły. Więcej na stronie konkursu >> Konkurs Rossmann "Twój niezbędnik higieniczny"

 

Czas trwania

do 16.12.2013 r. (zgłoszenia)

 

Termin ogłoszenia wyników

do 31.12.2013 r.

 


 

Komentarze   

0 #10 Anna 2014-02-12 20:17
Podziękowania
Dotarły do nas nagrody dla dzieci, które sprawiły im wielką radość. Niezbędnik higieniczny jest świetny!Bardzo dziękujemy.Szcz ególne podziękowania kierujemy również do załogi Drogerii Rossmann przy ul.Słowackiego w Kwidzynie.
Uczniowie i grono pedagogiczne ze Szkoły Podstawowej nr4 w Kwidzynie
Cytować
0 #9 Mirosława 2014-02-06 20:37
Serdecznie dziękujemy za otrzymane nagrody "Niezbędniki higieniczne". Są super!!!!. Jesteśmy pod wrażeniem. Szczególne podziękowania kierujemy pod adresem załogi z Supermarketu Perfumeryjno-Dr ogeryjnego „Rossmann” mieszczącego się w Kolbudach przy ul Leśnej 2 (woj. pomorskie). Uczniowie i grono pedagogiczne ze Szkoły Podstawowej w Szropach :roll:
Cytować
0 #8 Mirosława 2014-02-06 20:00
Dotarły do nas nagrody dla dzieci, które sprawiły im ogromną radość. Bardzo dziękuję w imieniu dzieci. Niezbędnik higieniczny jest super!!!!! Szczególne podziękowania kierujemy również do załogi Drogerii Rossmann znajdującej się przy ul. Leśnej 2 w Kolbudach woj. pomorskie. Uczniowie i grono pedagogiczne Szkoły Podstawowej w Szropach :roll:
Cytować
0 #7 Asia 2014-01-25 13:50
ja właśnie odebrałam nagrody ze sklepu i bardzo dziękuję w imieniu dzieci :) Pozdrawiam Pracowników sklepu Rossmann we Wrocławiu przy placu Bema!
Cytować
0 #6 redakcja nagroland 2014-01-09 10:12
Cytuję Kasia:
Ta strona z wynikiami się nie otwiera!!! Mój syn napisał piekny długi wiersz, codziennie pyta o wyniki, nagrody. Niczego nie mogę sie dowiedzieć. :( :(
Kasia z Gdyni

po prostu proszę skopiować link do paska przeglądarki, otworzy się wtedy normalnie.
Nie jesteśmy organizatorami konkursu. Udzielamy tylko pomocy wyszukując i podając link ... ; /
Cytować
0 #5 Kasia 2014-01-09 08:23
Ta strona z wynikiami się nie otwiera!!! Mój syn napisał piekny długi wiersz, codziennie pyta o wyniki, nagrody. Niczego nie mogę sie dowiedzieć. :( :(
Kasia z Gdyni
Cytować
+2 #4 redakcja nagroland 2014-01-06 19:43
Bardzo proszę, wyniki znajdują się tutaj:
http://www.rossnet.pl/skarb/artykul,laureaci-konkursu-twoj-niezbednik-higieniczny,558
pozdrawiam,
Cytować
+1 #3 Anna 2014-01-06 18:20
Witam serdecznie
Odnotowali Państwo informecję, że 31.12 są wyniki konkursu a dzisiaj jest 06.01 i nigdzie nie można znaleść żadnej informacji, podobnie szkoły nie otrzymały żadnego powiadomienia.

Pozdrawiam Anna z Poznania
Cytować
0 #2 Katarzyna Martyna 2014-01-05 17:57
Witam;-)mam pytanko-czy jest już ogłoszenie wyników konkursu-Czysty , wesoły chodzę do szkoły? Pozdrawiamy Kasia i Martynka Paulus
Cytować
+2 #1 oliwia 2013-12-12 19:36
Oliwia hennik
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Nowe konkursy i promocje - info
Chmura tagów


Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej