Przeglądasz nagroland.pl!
Wiodącą tematyką portalu są konkursy dla dzieci
o których informujemy codziennie.
Znajdziesz tu także aktualne konkursy znanych marek, które z pewnością Cię zainteresują!
Nagroland.pl to konkursy internetowe
i coś jeszcze … W serwisie dowiesz się również jak zdobyć darmowe próbki produktów dla dzieci oraz gdzie prowadzone są aktualne akcje testowania dla mam.
Zapewne zaciekawią Cię także promocje produktów dla dzieci, które warto śledzić by kupować taniej.
Nagroland.pl to Twój szczęśliwy informator!

 

 

 

Miniprodukty dla dzieci znanych, polskich firm w prezencie! Zrób zakupy w sklepie z odzieżą ciążową i dziecięcą i odbierz GRATIS!

 

 

 


 

 

ZASADY OTRZYMYWANIA PRÓBEK

Do każdych zakupów w sklepie http://mamaczeka.pl/ o wartości powyżej 50 zł, dodawane są miniprodukty znanych, renomowanych polskich marek GRATIS (Skarb Matki, Pollena Ostrzeszów)! Produkty promocyjne wybierane losowo.

 

 

 

CZAS ROZDANIA 

od dnia 24.01.2013r. do wyczerpania zapasów.

 

 

 

STRONA PRODUCENTA:

http://mamaczeka.pl/

 

 

CHCĘ ZAMÓWIĆ PRÓBKI!

 

 

 Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej