Przeglądasz nagroland.pl!
Wiodącą tematyką portalu są konkursy dla dzieci
o których informujemy codziennie.
Znajdziesz tu także aktualne konkursy znanych marek, które z pewnością Cię zainteresują!
Nagroland.pl to konkursy internetowe
i coś jeszcze … W serwisie dowiesz się również jak zdobyć darmowe próbki produktów dla dzieci oraz gdzie prowadzone są aktualne akcje testowania dla mam.
Zapewne zaciekawią Cię także promocje produktów dla dzieci, które warto śledzić by kupować taniej.
Nagroland.pl to Twój szczęśliwy informator!

 

 

 

 

Darmowe próbki. Już teraz masz szansę zgłosić się po darmową próbkę produktu Bepanthen Baby do przetestowania. Nie czekaj, wypełnij ankietę i zostań jedną z 500 testerek.

 

 

 

 

 

 

ZASADY

Wystarczy, że wypełnisz >> FORMULARZ na stronie organizatora

W ankiecie będzie trzeba odpowiedzieć na pytania zamknięte oraz na pytanie otwarte. Próbkę testową otrzyma 500 osób, które odpowiedzą najciekawiej.

 

PRODUKTY

500 x próbka testowa Bepanthen Baby

 

CZAS TRWANIA

od 27.11.2014 r. (możliwość zgłoszeń)

 

WYNIKI:

do 04.12.2014 r.

 

LINK

Testuj Bepanthen Baby!

 

 
 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
OdświeżSieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej