Przeglądasz nagroland.pl!
Wiodącą tematyką portalu są konkursy dla dzieci
o których informujemy codziennie.
Znajdziesz tu także aktualne konkursy znanych marek, które z pewnością Cię zainteresują!
Nagroland.pl to konkursy internetowe
i coś jeszcze … W serwisie dowiesz się również jak zdobyć darmowe próbki produktów dla dzieci oraz gdzie prowadzone są aktualne akcje testowania dla mam.
Zapewne zaciekawią Cię także promocje produktów dla dzieci, które warto śledzić by kupować taniej.
Nagroland.pl to Twój szczęśliwy informator!

 

Ciekawa akcja promocyjna pieluszek Pampers w której wybranych zostanie aż 1000 rodziców maluszków. Nie zwlekaj i dołącz do tego testowania.

 

 

 

 

ZASADY TESTOWANIA

Zadanie jest bardzo łatwe. Wystarczy przejść na stronę testowania i wypełnić formularz rejestracyjny. Aby w pełni dokonać funkcji testera należy po otrzymaniu zestawu wykonać zadania:

  • Wypróbuj - Poznaj nową odsłonę pieluszek Pampers Active Baby.
  • Dziel się - Opublikuj zdjęcie na Instagramie i Facebooku, dodając hashtagi #WyzwaniePampersActiveBaby, #TestPrzeciekania oraz #KlubPampers.
  • Przeprowadź badanie rynku - Zbierz opinie o pieluszkach Pampers Active Baby od znajomych. Wykorzystaj do tego załączoną do Twojego zestawu - książeczkę "Twoje badanie opinii".
  • Podziel się opinią - Napisz opinię na wyznaczonych platformach do oceny produktu. Informację, kiedy dokładnie zamieścić opinię otrzymasz w wiadomości e-mail w trakcie trwania projektu.
  • Podsumuj swój udział w projekcie - Podziel się swoją opinią na temat produktu oraz projektu w ankiecie końcowej.

 

TESTOWANE PRODUKTY

1000 x zestaw:

  • Opakowanie pieluszek Pampers Active Baby w rozmiarze 3,4 lub 5 (do wyboru)
  • Przewodnik
  • Książeczka badania opinii

 

Termin zgłoszeń

Zgłoszeń do testowania można dokonywać do 25 października do godziny 12:00

 

LINK

>> Testowanie Pampers

>>Znajdź więcej informacji o akcjach testowania produktów dla dzieci

 

 

 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
OdświeżSieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej