Przeglądasz nagroland.pl!
Wiodącą tematyką portalu są konkursy dla dzieci
o których informujemy codziennie.
Znajdziesz tu także aktualne konkursy znanych marek, które z pewnością Cię zainteresują!
Nagroland.pl to konkursy internetowe
i coś jeszcze … W serwisie dowiesz się również jak zdobyć darmowe próbki produktów dla dzieci oraz gdzie prowadzone są aktualne akcje testowania dla mam.
Zapewne zaciekawią Cię także promocje produktów dla dzieci, które warto śledzić by kupować taniej.
Nagroland.pl to Twój szczęśliwy informator!

 

Znany wszystkim todzicom i maluszkom krem Bambino teraz w nowej odsłonie! Zgłoś się do jego przetestowania i odkryj dotychczas nieznane jego wspaniałe właściwości. 100 sztuk czeka!

 

Produkty do testów

100 x  Bambino Krem ochronny+kojący od pierwszych dni życia. Hiperdelikatny emolient przeznaczony do pielęgnacji delikatnej, wrażliwej, a nawet atopowej skóry niemowląt i dzieci.

 

Zasady zgłaszania się

Aby zgłosić się do akcji i otrzymać szansę na testowanie wejdź do akcji testowania,kliknij “biorę udział” a następnie wypełnij ankietę zgłoszeniową.

 

 Ważne daty dotyczące akcji

Przyjmowanie zgłoszeń konkursowych trwa do 16 października 2019 r.


 

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
OdświeżSieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej