Przeglądasz nagroland.pl!
Wiodącą tematyką portalu są konkursy dla dzieci
o których informujemy codziennie.
Znajdziesz tu także aktualne konkursy znanych marek, które z pewnością Cię zainteresują!
Nagroland.pl to konkursy internetowe
i coś jeszcze … W serwisie dowiesz się również jak zdobyć darmowe próbki produktów dla dzieci oraz gdzie prowadzone są aktualne akcje testowania dla mam.
Zapewne zaciekawią Cię także promocje produktów dla dzieci, które warto śledzić by kupować taniej.
Nagroland.pl to Twój szczęśliwy informator!

 

Nowy test dla mam z dziećmi, a do przetestowania 1000 opakowań mleka następnego NAN OPTIPRO® Plus 2. Jeżeli ta akcja zainteresowała cię – zgłoś się i testuj!

 

 

 

Produkty do testowania

1000 opakowań mleka następnego NAN OPTIPRO® Plus 2.

 

Zadanie konkursowe

Jeżeli chcesz testować produkt ze swoim dzieckiem wejdź na stronę organizatora i zapisz się do testowania wypełniając ankietę zgłoszeniową.

Przejdź do > Najnowsze konkursy

 

Ważne daty dotyczące konkursu

zgłoszenia do 20 kwietnia 2017 r.


 

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
OdświeżSieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej