Przeglądasz nagroland.pl!
Wiodącą tematyką portalu są konkursy dla dzieci
o których informujemy codziennie.
Znajdziesz tu także aktualne konkursy znanych marek, które z pewnością Cię zainteresują!
Nagroland.pl to konkursy internetowe
i coś jeszcze … W serwisie dowiesz się również jak zdobyć darmowe próbki produktów dla dzieci oraz gdzie prowadzone są aktualne akcje testowania dla mam.
Zapewne zaciekawią Cię także promocje produktów dla dzieci, które warto śledzić by kupować taniej.
Nagroland.pl to Twój szczęśliwy informator!

 

Drodzy testerzy, czy już jesteście uczestnikami trnd? Warto, bo właśnie czeka na Was nowy projekt! I to wyjątkowy. Nie czekaj i dołącz do projektu trnd – Super Mamy Pampers.

 

Produkty do testowania

W projekcie mamy połączą siły ze swoimi przyjaciółkami w ciąży, by wspierać je w przygotowaniu na narodziny dziecka i w dzieleniu się informacjami o Pampers z innymi kobietami w ciąży.

W projekcie otrzymasz prezent dla Twojej przyjaciółki w ciąży, który pozwoli jej lepiej bawić się razem z Tobą w projekcie:

 • pieluszki Pampers Premium Care (22 sztuki, rozmiar 1)
 • przewodnik dla kobiet w ciąży stworzony przez ekspertów Pampers
 • specjalne pudełko prezentowe wraz z ozdobną wstążką, którą możesz udekorować prezent
 • upominki, które Twoja przyjaciółka może przekazać znajomym spodziewającym się dziecka
 • materiały projektu, dzięki któremu dowie się więcej na temat pieluszek Pampers Premium Care i tego, jak wspólnie z Tobą bawić się w projekcie
 • Czas trwania I rundy projektu: Od 07.03.2017 do 02.04.2017


Zasady akcji

 1. Wypełnij formularz zgłoszeniowy do projektu Super Mam Pampers i zyskaj możliwość uczestniczenia w jednej z czterech rund projektu (co miesiąc nowa edycja!) wraz z Twoją przyjaciółką w ciąży.
 2. Jeśli dostaniesz się do projektu, zdobędziesz wyjątkowy prezent dla przyjaciółki spodziewającej się pierwszego dziecka.
 3. Wręcz prezent swojej przyjaciółce i podziel się z nią wiedzą i doświadczeniami na temat pieluszek Pampers i pierwszych kroków w nowej, życiowej roli mamy.
 4. Wesprzyj swoją przyjaciółkę w rozmowach z jej koleżankami w ciąży na temat Pampers, a na koniec zbierz od niej wypełnione badania opinii i ankietę z jej opinią.
 5. Przekaż jak podobał Ci się projekt – wypełnij ankietę dla „Super Mamy”.

Przejdź do > Najnowsze konkursy

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
OdświeżSieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej