Przeglądasz nagroland.pl!
Wiodącą tematyką portalu są konkursy dla dzieci
o których informujemy codziennie.
Znajdziesz tu także aktualne konkursy znanych marek, które z pewnością Cię zainteresują!
Nagroland.pl to konkursy internetowe
i coś jeszcze … W serwisie dowiesz się również jak zdobyć darmowe próbki produktów dla dzieci oraz gdzie prowadzone są aktualne akcje testowania dla mam.
Zapewne zaciekawią Cię także promocje produktów dla dzieci, które warto śledzić by kupować taniej.
Nagroland.pl to Twój szczęśliwy informator!

 

W tej akcji do zdobycia zestawy próbek mleka Capricare 2. Jeżeli jesteś zainteresowana, wykonaj zadanie przygotowane przez organizatora.

 

 

 

 

ZASADY TESTOWANIA

Jeżeli chcesz otrzymać szanse na wygraną przejdź na fanpage organizatora i wykonaj zadanie. Zadanie konkursowe polega na opublikowaniu pod postem konkursowym komentarza, w odpowiedzi na pytanie/zadanie: „Napisz nam, dlaczego chciałabyś wypróbować mleko Capricare 2!”. Zgłoszenia do 20.02.2017!

 

 

TESTOWANE PRODUKTY

dla 20 osób –  zestaw 3 próbek mleka Capricare 2

 
LINK

>> Testowanie mleka

Więcej akcji testowania produktów znajdziesz w tym portalu!

 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
OdświeżSieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej