Przeglądasz nagroland.pl!
Wiodącą tematyką portalu są konkursy dla dzieci
o których informujemy codziennie.
Znajdziesz tu także aktualne konkursy znanych marek, które z pewnością Cię zainteresują!
Nagroland.pl to konkursy internetowe
i coś jeszcze … W serwisie dowiesz się również jak zdobyć darmowe próbki produktów dla dzieci oraz gdzie prowadzone są aktualne akcje testowania dla mam.
Zapewne zaciekawią Cię także promocje produktów dla dzieci, które warto śledzić by kupować taniej.
Nagroland.pl to Twój szczęśliwy informator!

 Bezpłatne próbki mleka dla niemowląt oraz prezent!  Jesteś mamą? Chciałabyś otrzymać próbki mleka modyfikowanego dla swojego dziecka? Zarejestruj się w BebiKlubie i zgarnij darmowe próbki. Oprócz tego otrzymasz wyjątkowy termofor z pestkami wiśni.

 

 

 

ZASADY

jeżeli otrzymać darmowy zestaw od BebiKlub wejdź na stronę producenta i w >>odpowiednim miejscu zarejestruj się w BebiKlubie.

 

PRODUKTY

zestaw zawiera wyjątkowy termofor z pestkami wiśni i porcję mleka Bebiko 2 i Bebiko Junior 3 dla Twojego dziecka.

 

Advertisement

 

 
 
 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
OdświeżSieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej